30.09-2.10.2016

Poznaj najnowsze trendy w PHP. Bądź wśród najlepszych.
Przyjedź na PHPCon Poland.

Bogata historia 6 edycji konferencji.
40 prelekcji i warsztatów w 3 ścieżkach.
882 uczestników ostatniej edycji.
Sesje po polsku i po angielsku, oraz… szczególny nacisk na integrację ;)

Zobacz, co o PHPCon PL mówią inni.

PHPCon Poland 2016

To największy w Europie Środkowo-Wschodniej kongres społeczności języka PHP, umożliwiający zdobywanie wiedzy i nawiązywanie kontaktów.
To weekend pełen prelekcji, warsztatów, wyśmienitego jedzenia, niekończących się after-party oraz dyskusji do białego rana w ogromnym hotelu, zdolnym przenocować i wyżywić jednocześnie ponad tysiąc uczestników. Daj się skusić! Dowiedz się więcej…

aktualności


agenda opublikowana

7 sierpnia 2016 r.

Ta-dam! Agenda opublikowana! Oddajemy w Wasze ręce kompletną listę zaakceptowanych zgłoszeń. A w tym roku nam obrodziło – ponad 30 sesji prelekcyjnych w dwóch ścieżkach i aż 8 kilkugodzinnych warsztatów!
Mamy nadzieję, że agenda przekona niezdecydowanych i ci z Was, którzy do tej pory nie byli jeszcze pewni, przekonają się teraz, że naprawdę warto wziąć udział w PHPCon Poland 2016!
Opublikowana agenda ma kształ zbliżony do ostatecznego. Zbliżony, bo sytuacje losowe się zdarzają i być może będą konieczne jakieś małe korekty. Harmonogram godzinowy planujemy przedstawić Wam na przełomie sierpnia i września, po uzgodnieniach ze wszystkimi prowadzącymi.

głosujemy na agendę

30 czerwca 2016 r.

Rozpoczynamy głosowanie na agendę kongresu. Do wyboru jest ponad dziewięćdziesiąt propozycji, więc tylko średnio co trzecia ma szanse znaleźć się w agendzie. Głosujemy do 20 lipca. Potem zbierze się Komitet Programowy i zdecyduje o ostatecznym kształcie agendy.

3… 2… 1… start!

24 czerwca 2016 r.

W sobotę 25 czerwca punktualnie o 9:00 rozpoczynamy sprzedaż wejściówek Early Bird! Do dyspozycji jest okrągłe sto biletów, przy czym decyduje kolejność wpłat na koncie organizatora.
Jeśli chcecie korzystać ze świadczeń hotelowych, nie zapomnijcie wyklikać ich na formularzu zgłoszeniowym. A, no i koniecznie u dołu formularza podajcie komplet danych do faktury.

sponsoring


Zostań Sponsorem PHPCon Poland 2016!

Kliknij dokument poniżej i wybierz coś wyjątkowego dla swojej firmy.
W przypadku pytań oczywiście służymy pomocą.

Bądź na bieżąco!

Zasubskrybuj już dziś nasz newsletter, a będziemy Cię informowali o wszystkich ważnych sprawach dotyczących PHPCon Poland.