30.09-2.10.2016

Poznaj najnowsze trendy w PHP. Bądź wśród najlepszych.
Przyjedź na PHPCon Poland.

Bogata historia 6 edycji konferencji.
40 prelekcji i warsztatów w 3 ścieżkach.
882 uczestników ostatniej edycji.
Sesje po polsku i po angielsku, oraz… szczególny nacisk na integrację ;)

Zobacz, co o PHPCon PL mówią inni.

PHPCon Poland 2016

To największy w Europie Środkowo-Wschodniej kongres społeczności języka PHP, umożliwiający zdobywanie wiedzy i nawiązywanie kontaktów.
To weekend pełen prelekcji, warsztatów, wyśmienitego jedzenia, niekończących się after-party oraz dyskusji do białego rana w ogromnym hotelu, zdolnym przenocować i wyżywić jednocześnie ponad tysiąc uczestników. Daj się skusić! Dowiedz się więcej…

aktualności


koniec rejestracji

23 września 2016 r.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, z dniem dzisiejszym zakończyliśmy rejestrację uczestników. Obecnie pracujemy nad potwierdzeniami udziału w warsztatach, przygotowujemy listę noclegową dla hotelu oraz kompletujemy listy transportowe z Okęcia. Trwa końcowe odliczanie dni do kongresu i gorączkowe przygotowania.
Już nie możemy się doczekać spotkania z wami!

ruszają zapisy na warsztaty

13 września 2016 r.

W środę 14 września, punktualnie o godzinie 18:00 ruszają zapisy na warsztaty.
W tym roku zapraszamy Was w sumie na 8 zajęć, które rozpoczną się w piątek 30 września o godzinie 10:00 i potrwają aż do wieczora. Zapisy prowadzimy bezpośrednio na stronie agendy – kliknięcie w ikonę ołówek albo w tytuł warsztatu przenosi wprost do formularza rejestracyjnego.
Wszystkie tegoroczne warsztaty są bezpłatne, natomiast ilość miejsc jest ograniczona – od tych najmniejszych dla 50 uczestników, do takich, na których zmieści się nawet 150 osób. Warto jak najszybciej podjąć decyzję, bo o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby, które zapiszą się na kilka warsztatów w tym samym czasie, zostaną losowo przydzielone do jednego z nich. Dlatego zdecydowanie radzimy, aby wybrać tylko jeden konkretny warsztat w danym przedziale czasowym.

agenda opublikowana

7 sierpnia 2016 r.

Ta-dam! Agenda opublikowana! Oddajemy w Wasze ręce kompletną listę zaakceptowanych zgłoszeń. A w tym roku nam obrodziło – ponad 30 sesji prelekcyjnych w dwóch ścieżkach i aż 8 kilkugodzinnych warsztatów!
Mamy nadzieję, że agenda przekona niezdecydowanych i ci z Was, którzy do tej pory nie byli jeszcze pewni, przekonają się teraz, że naprawdę warto wziąć udział w PHPCon Poland 2016!
Opublikowana agenda ma kształ zbliżony do ostatecznego. Zbliżony, bo sytuacje losowe się zdarzają i być może będą konieczne jakieś małe korekty. Harmonogram godzinowy planujemy przedstawić Wam na przełomie sierpnia i września, po uzgodnieniach ze wszystkimi prowadzącymi.

sponsorzy


Zostań Sponsorem PHPCon Poland 2016!

Kliknij dokument poniżej i wybierz coś wyjątkowego dla swojej firmy.
W przypadku pytań oczywiście służymy pomocą.

patronat medialny


Bądź na bieżąco!

Zasubskrybuj już dziś nasz newsletter, a będziemy Cię informowali o wszystkich ważnych sprawach dotyczących PHPCon Poland.