Polski English
mapa serwisu login kontakt
Mąchocice k/Kielc, 21-23 października

hotel


hotel

miejsce imprezy

Hotel „Przedwiośnie”
Mąchocice Kapitulne 178
26-001 Masłów k/Kielc
współrzędne ośrodka: 50.9024 N, 20.78021 E.

Czerwony punkt wskazuje miejsce, w którym znajduje się ośrodek. Aby zobaczyć większą mapę, kliknij tutaj.

Obiekt położony jest nieopodal zachodniego krańca Świętokrzyskiego Parku Narodowego, pomiędzy Kielcami a Łysicą – najwyższym szczytem Gór Świętokrzyskich.
Oferuje ogółem 156 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4-osobowych i apartamentach oraz: restaurację, kawiarnię, 5 sal konferencyjnych, sale bankietową, basen z hydromasażem, saunę, kort tenisowy, boiska wielofunkcyjne, parking strzeżony, wiatę i ogród grillowy, a także bilard, darts, piłkarzyki i gry planszowe.

Dokładniejszy opis hotelu, wraz z fotografiami oraz wirtualnym spacerem, dostępny jest na stronie hotelprzedwiosnie.pl.

dojazd z dworca PKP Kielce, autobusem miejskim

W obu opisanych poniżej przypadkach, z dworca PKP w Kielcach udajemy się przejściem podziemnym na tyły dworca, na ulicę Mielczarskiego i nią w lewo, w kierunku ulicy Grunwaldzkiej. Przekraczamy ulicę Grunwaldzką i po prawej stronie na przystanku wsiadamy do autobusu. UWAGA! Kupujemy bilet ZTM dla I i II strefy.

linia 10

Jedziemy do przystanku Ameliówka. Stąd pieszo w boczną drogę, stromo pod górę, obok innych ośrodków dochodzimy do końca drogi, przy której znajduje się hotel Przedwiośnie.
przystanki i godziny odjazdów

linia 38

Jedziemy aż do końca, czyli do przystanku Mąchocice Kapitulne. Stąd pieszo będzie nieco dalej niż w przypadku linii 10. Ze skrzyżowania idziemy główną drogą w kierunku północnym (Scholasteria, Ciekoty), mijamy kolejne skrzyżowanie – nadal prosto. W okolicy przystanku Ameliówka pieszo w boczną drogę, stromo pod górę, obok innych ośrodków dochodzimy do końca drogi, przy której znajduje się hotel Przedwiośnie.
przystanki i godziny odjazdów

dojazd własny

Najlepiej, korzystając z obwodnicy Kielc (Droga Ekspresowa S7) dotrzeć do węzła Kielce Północ (w Wiśniówce) i na nim skręcić w ulicę Radomską (Droga Krajowa 73), następnie w lewo, w ulicę Szybowcową (Droga Wojewódzka 745) i tą drogą przez Masłów Pierwszy do skrzyżowania w Mąchocicach, na którym skręcamy w lewo na północ, w kierunku Scholasterii i Ciekot. Kolejne skrzyżowanie przejeżdżamy na wprost, by za około 1 km skręcić w lewo w boczną drogę i stromo pod górę, obok innych ośrodków dojeżdżamy do końca drogi, przy której znajduje się hotel Przedwiośnie.
mapa opisywanego odcinka

Złoty Sponsor


Microsoft

Patroni Medialni


php.pl
webhosting.pl
Linux Magazine

rejestracja


Załóż konto, by móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. To nie to samo, co zgłoszenie uczestnictwa.

Jeśli masz już konto, zaloguj się.


zalogowanych użytkowników: 0
odwiedzających gości: 1

wyk. P. Matusek, Betasoft & D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2016.05.16