Polski English
mapa serwisu login kontakt
Mąchocice k/Kielc, 28-30 września

Mamy przyjemność zaprosić Was na trzecią edycję konferencji dla profesjonalistów i entuzjastów języka PHP. Spotykamy się tam gdzie poprzednio, w hotelu Przedwiośnie*** nieopodal Swiętokrzyskiego Parku Narodowego. Blisko Kielc, jednak z dala od zgiełku miasta.

Wim Godden Na tegorocznej edycji pojawi się Wim Godden, który pracuje w PHP już od 1997 roku. W tym czasie zaangażował się w takie projekty open source jak phpAdsNew/OpenX. Obok PHP ma też do czynienia z szeroko pojętymi nowymi technologiami – od klastrów bazodanowych do szkieletu internetu, oraz rozwiązaniami wysokodostępnymi (HA).


Thijs Feryn Kolejnym gościem z zagranicy będzie Thijs Feryn, ewangelista z firmy Combell, która jest czołowym dostawcą usług hostingowych w Belgii. Jego zadaniem jest wsparcie dla społeczności oraz utrzymywanie szczególnej więzi ze światem PHP. Thijs jest również członkiem grupy użytkowników PHPBenelux i organizatorem PHPBenelux Conference co roku, w styczniu.


Jeffrey A. McGuire Swój udział zapowiedział także Jeffrey A. "jam" McGuire, Manager ds. społeczności w firmie Acquia, pasjonat Drupala i jego społeczności. Zajmuje się promowaniem, sprzedażą i reprezentacją projektu Drupal i oprogramowania open-source. Występuje w różnych miejscach świata na spotkaniach Drupala i innych wydarzeniach. Autor "wartości dodanych" -- eseista-gawędziarz, śpiewak, grający na rogu francuskim i alpejskim. Tagi: muzyk, łakomczuch, Drupalista...


Korzystając z okazji, zapraszamy Was również na inne konferencje tematyczne, organizowane lub współorganizowane przez Polską Grupę Użytkowników Linuxa: PyCon PL dla programistów Pythona, Jesień Linuksową dla osób czujących związek z GNU/Linuksem i Wolnym Oprogramowaniem, a także odbywającą się po raz pierwszy, SmartDevCon, poświęconą technologiom mobilnym.

aktualności

aktualności w RSS 2.0

edycja 2012 już za nami

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w trzeciej edycji konferencji PHPCon Poland 2012 - zarówno gościom, uczestnikom, sponsorom jak i prelegentom. To właśnie dzięki wam, konferencji udało się zaistnieć w kalendarzu dużych europejskich wydarzeń poświęconych językowi PHP. Ten fakt skłania nas do coraz aktywniejszej i lepszej pracy nad kolejnymi edycjami.
Zapraszamy was już teraz do odwiedzania strony z materiałami do pobrania. Są na niej prezentacje, a w dalszej perspektywie pojawią się również filmy i podcasty z poszczególnych prelekcji. Po zalogowaniu, na tej stronie każdy z was może się podzielić linkami do galerii zdjęć, wpisów na blogu czy innych materiałów związanych z PHPCon PL 2012, nawet niekoniecznie swoich. To dla nas ważne, bo nic tak dobrze nie oddaje ducha imprezy, jak indywidualne opinie jej uczestników!

rejestracja


Załóż konto, by móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. To nie to samo, co zgłoszenie uczestnictwa.

Jeśli masz już konto, zaloguj się.


zalogowanych użytkowników: 0
odwiedzających gości: 1

Złoty Sponsor


Microsoft

Patroni Medialni


php.pl
OSWorld
Siódmy
OSNews
webhosting.pl
Linux Magazine

społeczność


Weź udział w dyskusjach na temat PHPCon PL. Wpisz swój adres e-mail i dyskutuj z innymi na naszej liście mailingowej.

Jeśli korzystasz z IRC, zapraszamy na kanał #phpcon.pl na serwerach sieci Freenode (irc.freenode.net, port 6667).

nasz fanpage na Facebooku konferencja na joind.in grupa na GoldenLine nasza grupa na LinkedIn obserwuj nas na Twitterze obserwuj nas na blip.pl PHPCon PL na Google+

wyk. P. Matusek, Betasoft & D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2016.04.15