Polski English
mapa serwisu login kontakt
Szczyrk, 25-27 października

Witamy na stronie PHPCon Poland 2013 - dorocznej konferencji dla profesjonalistów i entuzjastów języka PHP. W tym roku spotkamy się już po raz czwarty, ale w zupełnie nowym miejscu!
Gościł nas będzie bardzo malowniczo położony hotel Orle Gniazdo w Szczyrku - znany m.in. ze swojej sporej pojemności. Tym razem więc dla nikogo miejsca nie powinno zabraknąć.

Tradycyjnie, zapraszamy Was również na inne konferencje tematyczne, organizowane lub współorganizowane przez Polską Grupę Użytkowników Linuxa: PyCon PL dla programistów Pythona, Jesień Linuksową dla osób czujących związek z GNU/Linuksem i Wolnym Oprogramowaniem, a także drugą edycję spotkania SmartDevCon, poświęconego technologiom mobilnym.

aktualności

aktualności w RSS 2.0

pierwsze multimedia dostępne

Oprócz plików z prezentacjami w dziale Materiały udostępniamy wam pierwszą porcję filmów oraz ścieżek dźwiękowych z prelekcji, na które z taką niecierpliwością czekacie. Tak, by w długie zimowe wieczory było co oglądać i słuchać.

zapraszamy na piąte spotkanie SPUG

Zachęcamy was do wzięcia udziału w piątym spotkaniu Silesian PHP User Group w dniu 26 listopada 2013 roku o godzinie 18:00. Odbędzie się ono w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” - w Gliwicach przy ulicy Pszczyńskiej 85. Szczegóły na temat treści prelekcji oraz dojazdu dostępne są na tej stronie.

dziękujemy

Dziękujemy wam wszystkim za liczny udział w PHPCon Poland 2013. Miło nam, że nasze spotkanie cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem - to tylko motywuje nas do jeszcze intensywniejszego wysiłku i przygotowania kolejnej, piątej już edycji konferencji.
Spotkamy się zatem ponownie w tym samym miejscu, ale tym razem w ostatni weekend września 2014 roku. Do zobaczenia!

miejsca wyprzedane!

Ziściło się niestety to, co wydawało się w tym roku niemożliwe - po raz kolejny, mimo znacznie większego ośrodka, zabrakło nam wolnych miejsc. Dlatego też w tym roku ponownie jesteśmy zmuszeni zakończyć rejestrację wcześniej, niż zakładaliśmy.
Brak miejsc dotyczy zarówno uczestników indywidualnych jak i firmowych. Osoby, które nie zdążyły z wpłatą, prosimy o wstrzymanie przelewów, ponieważ w przeciwnym razie będziemy musieli dokonać zwrotu środków.
Wszystkich spóźnialskich zapraszamy na piątą edycję w 2014 roku.

rejestracja


Załóż konto, by móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. To nie to samo, co zgłoszenie uczestnictwa.

Jeśli masz już konto, zaloguj się.


zalogowanych użytkowników: 0
odwiedzających gości: 1

Microsoft Schibsted Media Group Encja.com xsolve.

Patroni Medialni


php.pl
praca.pl
webmastah.pl
Linux Magazine
4programmers

społeczność


Weź udział w dyskusjach na temat PHPCon PL. Wpisz swój adres e-mail i dyskutuj z innymi na naszej liście mailingowej.

nasz fanpage na Facebooku konferencja na joind.in grupa na GoldenLine nasza grupa na LinkedIn obserwuj nas na Twitterze PHPCon PL na Google+

Ta strona wykorzystuje cookie sesyjne w celu identyfikacji użytkowników serwisu. Szczegóły na ten temat zawiera Polityka prywatności i plików cookie.
wyk. P. Matusek, Betasoft & D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2016.04.15