Polski English
mapa serwisu login kontakt
Szczyrk, 26-28 września

Już po raz piąty ruszyły przygotowania do największego polskiego wydarzenia poświęconego językowi PHP i nie tylko. Spotkamy się w tym samym miejscu co poprzednio - w hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku, na południu Polski.
Tym razem mamy zagwarantowany hotel na wyłączność, a więc okrągłe pięćset miejsc. Czy i ten limit uda wam się w całości wyczerpać przed czasem? Zobaczymy. Na pewno, mając w pamięci doświadczenia z ubiegłych lat, nikogo nie będziemy zachęcać, by czekał z zapisami na ostatni moment.

Kalendarium

Oczywiście gorąco polecamy pozostałe konferencje tematyczne, organizowane lub współorganizowane przez Polską Grupę Użytkowników Linuxa: wiosenny III Otwarty Kongres FLOSS, PyCon PL dla programistów Pythona, Jesień Linuksową dla osób czujących związek z GNU/Linuksem i Wolnym Oprogramowaniem, a także kolejną edycję spotkania SmartDevCon, poświęconego technologiom mobilnym.
Uwaga! W tym roku uruchamiamy zupełnie nową konferencję poświęconą szeroko pojętym bazom danych. Szczegóły na jej temat na dbconf.pl.

aktualności

aktualności w RSS 2.0

oj, działo się w tym roku! popatrzcie sami

Oficjalny aftermovie PHPCon 2014 od PLUG na Vimeo.

...i po PHPConie

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, sponsorom i prelegentom za wzięcie udziału w tegorocznym PHPConie! Było naprawdę miło gościć was na naszej imprezie!
Po piątym PHPConie zostały jedynie wspomnienia i... filmy! Tak, w tym roku już w dwa miesiące po konferencji oddajemy do waszej dyspozycji komplet nagrań video z prelekcji. Więcej szczegółów w dziale Materiały, miłego oglądania!

nasz sponsor poszukuje deweloperów

Nasz sponsor, firma Schibsted, prowadzi aktualnie rekrutacje na dewelopera PHP/Wordpress oraz inżyniera baz danych. Szczegóły znajdziecie w tym ogłoszeniu oraz tutaj.

rejestracja


Załóż konto, by móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. To nie to samo, co zgłoszenie uczestnictwa.

Jeśli masz już konto, zaloguj się.


zalogowanych użytkowników: 0
odwiedzających gości: 1

Schibsted Media Group Shoper.pl xsolve. Microsoft

Patroni Medialni


php.pl
webmastah.pl
Linux Magazine
4programmers
Kariera Plus

społeczność


Weź udział w dyskusjach na temat PHPCon PL. Wpisz swój adres e-mail i dyskutuj z innymi na naszej liście mailingowej.

nasz fanpage na Facebooku obserwuj nas na Twitterze PHPCon PL na Google+ profil PHPCon PL na LinkedIn konferencja na joind.in

Ta strona wykorzystuje cookie sesyjne w celu identyfikacji użytkowników serwisu. Szczegóły na ten temat zawiera Polityka prywatności i plików cookie.
wyk. P. Matusek, Betasoft & D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2016.05.16