Polski English
mapa serwisu login kontakt
Szczyrk, 26-28 września

o PHPCon PL


logo PLUG PHPCon Poland 2014 to ogólnopolskie spotkanie konferencyjne programistów i entuzjastów języka PHP, organizowane siłami wolontariuszy internetowych z całego kraju pod egidą zarządu stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG). Jego celem jest integracja środowisk osób związanych z PHP oraz środowiska biznesowego zainteresowanego praktycznym wykorzystaniem tego języka w projektach komercyjnych.

PHPCon PL to świetna okazja, by nawiązać nowe kontakty, wymienić doświadczenia i pomysły na przyszłość. Impreza ta jest skierowana zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero od jakiegoś czasu zajmują się PHP. Dzięki zróżnicowanej agendzie, konferencja daje możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w wybranych tematach.

PHPCon PL ma tak jak co roku charakter niekomercyjnego spotkania sympatyków PLUG. Dla osób, które z różnych przyczyn potrzebują faktury, odbywa się – już zupełnie komercyjnie – spotkanie o tej samej nazwie, w tym samym miejscu i czasie, ale organizowane i fakturowane przez firmę obsługującą klientów biznesowych.

czas i miejsce

PHPCon PL odbędzie się w dniach od 26 do 28 września 2014 r. w Hotelu „Orle Gniazdo” w Szczyrku koło Bielska-Białej. Więcej informacji na jego temat możecie znaleźć na stronie hotel.

ceny

Jak to zwykle bywa na spotkaniach organizowanych przez PLUG, w miarę upływu czasu maleją zniżki z tytułu wczesnej rejestracji. Maksymalne zniżki pozwalają w tym roku na uczestnictwo w pełnym wymiarze czasowym już od 290 zł (w przypadku członków stowarzyszenia z uregulowanymi składkami). Dodatkowo, przed ogłoszeniem agendy, planujemy sprzedaż ograniczonej liczby wejściówek w promocyjnej cenie.
Kalkulator cenowy na rok 2014 dostępny jest po zalogowaniu na stronie cennika.

poprzednie edycje

W 2014 roku odbywa się piąta edycja imprezy. Wcześniej odbyły się: PHPCon PL 2013, PHPCon PL 2012, PHPCon PL 2011 i PHPCon PL 2010.

rejestracja


Załóż konto, by móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. To nie to samo, co zgłoszenie uczestnictwa.

Jeśli masz już konto, zaloguj się.


zalogowanych użytkowników: 0
odwiedzających gości: 1

Schibsted Media Group Shoper.pl xsolve. Microsoft

Patroni Medialni


php.pl
webmastah.pl
Linux Magazine
4programmers
Kariera Plus

Ta strona wykorzystuje cookie sesyjne w celu identyfikacji użytkowników serwisu. Szczegóły na ten temat zawiera Polityka prywatności i plików cookie.
wyk. P. Matusek, Betasoft & D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2016.05.16