Polski English
mapa serwisu login kontakt
Ossa, 13-15 listopada

Witaj! Super, że znów się widzimy! Skoro tu jesteś, prawdopodobnie chcesz uczestniczyć w największym wydarzeniu PHP w Europie Środkowo-Wschodniej, prawda? Jeśli tak, zapraszamy na kongres PHPCon Poland!
Tym razem czekają na Ciebie prawdziwie ogromne przestrzenie i mnóstwo atrakcji w czterogwiazdkowym hotelu Ossa Congress & Spa – jednym z największych obiektów hotelowych w Polsce! Wszystko po to, by w naszym spotkaniu mógł wziąć udział każdy, kto będzie chciał, bez względu na termin rejestracji.

Goście Specjalni

Matthias Noback

Matthias Noback

Karierę rozpoczął 13 lat temu jako freelancer. Po rozstaniu z kilkoma firmami, w których wiele pisał, mówił i szkolił, podjął nowe wyzwanie jako dyrektor techniczny Ibuildings – holenderskiej kompanii pełnej utalentowanych programistów.
Matthias jest autorem „A Year With Symfony” i „Principles of Package Design”. Regularnie publikuje na swoim blogu „PHP & Symfony”. Obecnie odbywa tournee warsztatowe wraz z Ross Tuck, prowadząc zajęcia z architektury heksagonalnej oraz DDD.

Mathias Verraes

Mathias Verraes

Jest kompozytorem muzyki relaksacyjnej, jak również programistą, bloggerem i prelegentem. Prowadzi małą firmę konsultingową Value Object Comm.V. Jako doradca techniczny i strategiczny, Mathias pomaga tworzyć aplikacje klasy enterprise dla różnych branż. Z przedziwnych powodów bawi go czasem ulepszanie starych projektów. Prowadzi kursy z zakresu Domain Driven Design, bierze też udział w rozwoju belgijskiej społeczności DDD.
Mathias mieszka w Kortrijk w Belgii. Wolne chwile spędza na czytaniu oraz składaniu, z jego dwoma synami, zwariowanych struktur z klocków Lego.

Kalendarium


aktualności

aktualności w RSS 2.0

udostępniamy filmy z edycji 2015

Chlubną tradycją stało się już udostępnianie nagrań z wystąpień, które odbyły się na PHPConie. Nie inaczej jest i tym razem – do waszej dyspozycji oddajemy nagrania ze wszystkich 33 prelekcji. Miłego oglądania!

Na edycję 2016 zaprosimy was tym razem wcześniej, bo już pod koniec września :)

czekamy na wasze zdjęcia, video i wzmanki o imprezie!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w kongresie PHPCon Poland 2015 – zarówno gościom, uczestnikom, sponsorom jak i prelegentom.

Spotkaliśmy się w nowym miejscu, znacznie bliżej środka Polski, niedaleko drogi ekspresowej S-8. Zajęliśmy na wyłączność dwie sale prelekcyjne, jedną warsztatową oraz specjalne miejsce dla sponsorów. Udostępniliśmy niespotykaną w żadnym innym hotelu w Polsce pochyłą aulę audytoryjną z kinowym układem widowni. W agendzie pojawiło się 36 różnego rodzaju wystąpień: prelekcji, warsztatów i prelekcji sponsorowanych. Ostatecznie impreza zamknęła się nie notowaną do tej pory liczbą 882 uczestników.

Więcej

rejestracja


Załóż konto, by móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. To nie to samo, co zgłoszenie uczestnictwa.

Jeśli masz już konto, zaloguj się.


zalogowanych użytkowników: 0
odwiedzających gości: 1

Główny Partner


Główny Partner PHPCon Poland 2015

Sponsorzy


Główny Partner Medialny


interia.pl

Patroni Medialni


php.pl
webmastah.pl
spotkania-it.pl
praca.pl
OSWorld

Partnerzy


openstreetmap.org.pl
phpers.pl

Polecamy wam także pozostałe konferencje tematyczne, organizowane lub współorganizowane przez Polską Grupę Użytkowników Linuxa: Jesień Linuksową dla osób czujących związek z GNU/Linuksem i Wolnym Oprogramowaniem, PyCon PL dla programistów Pythona, dBConf dla bazodanowców wszelakiej maści, a także kolejną edycję spotkania SmartDevCon, poświęconego technologiom mobilnym.

społeczność


Weź udział w dyskusjach na temat PHPCon PL. Wpisz swój adres e-mail i dyskutuj z innymi na naszej liście mailingowej.

nasz fanpage na Facebooku obserwuj nas na Twitterze PHPCon PL na Google+ konferencja na joind.in

Ta strona wykorzystuje cookie sesyjne w celu identyfikacji użytkowników serwisu. Szczegóły na ten temat zawiera Polityka prywatności i plików cookie.
wyk. P. Matusek, Betasoft & D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2016.01.21