Polski English
mapa serwisu login kontakt
Ossa, 13-15 listopada

aktualności

aktualności w RSS 2.0

czekamy na wasze zdjęcia, video i wzmanki o imprezie!

30.11.2015 r.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w kongresie PHPCon Poland 2015 – zarówno gościom, uczestnikom, sponsorom jak i prelegentom.

Spotkaliśmy się w nowym miejscu, znacznie bliżej środka Polski, niedaleko drogi ekspresowej S-8. Zajęliśmy na wyłączność dwie sale prelekcyjne, jedną warsztatową oraz specjalne miejsce dla sponsorów. Udostępniliśmy niespotykaną w żadnym innym hotelu w Polsce pochyłą aulę audytoryjną z kinowym układem widowni. W agendzie pojawiło się 36 różnego rodzaju wystąpień: prelekcji, warsztatów i prelekcji sponsorowanych. Ostatecznie impreza zamknęła się nie notowaną do tej pory liczbą 882 uczestników.

Konferencja nie osiągnęłaby takich rozmiarów, gdyby nie migracja z Orlego Gniazda do Hotelu Ossa Congress & Spa. Jest to największy tego typu obiekt w kraju, dlatego pozostaniemy w nim również w przyszłym sezonie. PHPCon 2016 planujemy przeprowadzić wcześniej, tzn. w weekend 30 września – 2 października. Są to na razie niepotwierdzone, ale już dosyć pewne informacje, możliwe do opublikowania.

Dalszy wzrost imprezy jest możliwy, ponieważ będziemy mieli do dyspozycji tym razem cały ośrodek, dzięki czemu istnieje możliwość zakwaterowania nawet powyżej 1100 osób. Postaramy się odpowiednio do tego przygotować i zaoferować jeszcze lepszą agendę.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele kwestii organizacyjnych można było rozwiązać lepiej. Niedoskonałości wynikały zapewne z wielu czynników, m.in. ze zmiany obiektu oraz tego, że po raz pierwszy impreza osiągnęła tak ogromne rozmiary. Dziś już wiemy, co należy ulepszyć i będziemy intensywnie pracowali na sukces siódmej edycji.

Dziękujemy za udział Wam wszystkim – zarówno uczestnikom, prelegentom, jak i sponsorom. Zachęcamy jak zwykle do podawania linków do galerii zdjęć, filmów, recenzji, wzmianek w serwisach społecznościowych i wszystkich innych odnośników związanych z konferencją na stronie Materiały oraz – rzecz jasna – do udziału w edycji 2016!

Powrót

rejestracja


Załóż konto, by móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. To nie to samo, co zgłoszenie uczestnictwa.

Jeśli masz już konto, zaloguj się.


zalogowanych użytkowników: 0
odwiedzających gości: 1

Główny Partner


Główny Partner PHPCon Poland 2015

Sponsorzy


Główny Partner Medialny


interia.pl

Patroni Medialni


php.pl
webmastah.pl
spotkania-it.pl
praca.pl
OSWorld

Partnerzy


openstreetmap.org.pl
phpers.pl

Polecamy wam także pozostałe konferencje tematyczne, organizowane lub współorganizowane przez Polską Grupę Użytkowników Linuxa: Jesień Linuksową dla osób czujących związek z GNU/Linuksem i Wolnym Oprogramowaniem, PyCon PL dla programistów Pythona, dBConf dla bazodanowców wszelakiej maści, a także kolejną edycję spotkania SmartDevCon, poświęconego technologiom mobilnym.

społeczność


Weź udział w dyskusjach na temat PHPCon PL. Wpisz swój adres e-mail i dyskutuj z innymi na naszej liście mailingowej.

nasz fanpage na Facebooku obserwuj nas na Twitterze PHPCon PL na Google+ konferencja na joind.in

Ta strona wykorzystuje cookie sesyjne w celu identyfikacji użytkowników serwisu. Szczegóły na ten temat zawiera Polityka prywatności i plików cookie.
wyk. P. Matusek, Betasoft & D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2016.01.21