Polski English
mapa serwisu login kontakt
Ossa, 13-15 listopada

hotel


hotel

miejsce imprezy

Hotel „Ossa Congress & Spa”****
Ossa 1
96-200 Rawa Mazowiecka
współrzędne ośrodka: 51.80318 N, 20.38255 E.

Punkt wskazuje miejsce, w którym znajduje się ośrodek. Aby zobaczyć większą mapę, kliknij tutaj.

Hotel „Ossa Congress & Spa” znajduje się w miejscowości o tej samej nazwie, między Rawą Mazowiecką a Białą Rawską, nieopodal drogi ekspresowej S-8.
Uczestnikom kongresu PHPCon Poland oddaje do dyspozycji wstępnie 500 miejsc, z możliwością zwiększenia tej puli, Oferuje pokoje o standardzie **** i zróżnicowanej gamie rodzajów zakwaterowania (studia, apartamenty, etc.), które powinny zadowolić najbardziej wybredne gusta.
Na uczestników czekają wyjątkowo przestronne aule prelekcyjne z unikalną w skali kraju salą audytoryjną posiadającą nachylenie kinowe.

Dokładniejszy opis hotelu dostępny znajduje się na stronie hotelossa.pl.

najbardziej komfortowo: bus z lotniska Okęcie

W tym roku po raz pierwszy będzie możliwość dojazdu do hotelu wynajętym przez nas autobusem, który kursować będzie na linii: lotnisko Okęcie – hotel Ossa. Rezerwacja miejsca w busie jest prosta. Wystarczy, jeśli do końcowej kwoty do zapłaty dodasz opłatę za kurs w obie strony, w wysokości 65 zł. W jej wyliczeniu pomoże ci nasz kalkulator, dostępny po zalogowaniu.
Dalsze szczegóły na temat dokładnego miejsca i czasu odjazdu udostępnimy w terminie późniejszym, po zebraniu odpowiedniej liczby pasażerów.

dojazd transportem publicznym

Aby dotrzeć do hotelu, najlepszym miejscem przesiadkowym będzie Rawa Mazowiecka. Kursują tutaj autobusy z Warszawy, Łodzi i innych polskich miast. W Rawie wybieramy połączenie w kierunku Białej Rawskiej (przez Lesiew, nie przez Babsk) albo Grójca. Istotne jest to, by autobus zatrzymywał się w Wólce Lesiewskiej, bo tam należy wysiąść. Z Wólki Lesiewskiej do hotelu jest około 1,5 km i tą odległość pokonujemy pieszo. Początkowo idziemy wzdłuż drogi wojewódzkiej w kierunku Białej. Na skrzyżowaniu skręcamy w lewo, w kierunku Ossy (jest tam tablica informacyjna hotelu). Po kilkuset kolejnych metrach jesteśmy na miejscu. Rozkład jazdy z Rawy Mazowieckiej dostępny jest tutaj.

dojazd własny

Do Rawy Mazowieckiej można dotrzeć w prosty sposób drogą ekspresową S-8. Rawa leży na przy tej trasie między Warszawą a Piotrkowem Trybunalskim. Drogę tą opuszczamy na węźle Rawa Mazowiecka (nie: Rawa Maz. Południe) i kierujemy się na drogę wojewódzką DW-925, kierunek: Biała Rawska. Po przejechaniu ok. 9 km, za Wólką Lesiewską skręcamy w lewo w kierunku Ossy. Przy drodze jest tablica informacyjna hotelu. Jedziemy kilkaset metrów. Hotel będzie po lewej stronie.

rejestracja


Załóż konto, by móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. To nie to samo, co zgłoszenie uczestnictwa.

Jeśli masz już konto, zaloguj się.


zalogowanych użytkowników: 0
odwiedzających gości: 1

Główny Partner


Główny Partner PHPCon Poland 2015

Sponsorzy


Główny Partner Medialny


interia.pl

Patroni Medialni


php.pl
webmastah.pl
spotkania-it.pl
praca.pl
OSWorld

Partnerzy


openstreetmap.org.pl
phpers.pl

Ta strona wykorzystuje cookie sesyjne w celu identyfikacji użytkowników serwisu. Szczegóły na ten temat zawiera Polityka prywatności i plików cookie.
wyk. P. Matusek, Betasoft & D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2016.01.21