Polski English
mapa serwisu login kontakt
Ossa, 13-15 listopada

o PHPCon PL


logo PLUG PHPCon Poland 2015 to kongres programistów i entuzjastów języka PHP, organizowany siłami wolontariuszy internetowych pod egidą zarządu stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG). Jego celem jest integracja środowisk osób związanych z PHP oraz środowiska biznesowego zainteresowanego praktycznym wykorzystaniem tego języka w projektach komercyjnych.

PHPCon Poland to świetna okazja, by nawiązać nowe kontakty, wymienić doświadczenia i pomysły na przyszłość. Impreza ta jest skierowana zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero od jakiegoś czasu zajmują się PHP. Dzięki zróżnicowanej agendzie, konferencja daje możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w wybranych tematach.

PHPCon Poland ma tak jak co roku charakter niekomercyjnego spotkania sympatyków PLUG. Dla osób, które z różnych przyczyn potrzebują faktury, odbywa się – już zupełnie komercyjnie – spotkanie o tej samej nazwie, w tym samym miejscu i czasie, ale organizowane i fakturowane przez firmę obsługującą klientów biznesowych.

czas i miejsce

PHPCon Poland odbędzie się w dniach od 13 do 15 listopada 2015 r. w Hotelu „Ossa Congress & Spa” w miejscowości Ossa koło Rawy Mazowieckiej. Więcej informacji na jego temat możecie znaleźć na stronie hotel.

ceny

Jak to zwykle bywa na spotkaniach organizowanych przez PLUG, w miarę upływu czasu maleją zniżki z tytułu wczesnej rejestracji. Szczegółowy cennik dostępny jest po zalogowaniu.

poprzednie edycje

W 2015 roku odbywa się szósta edycja imprezy. Wcześniej odbyły się: PHPCon PL 2014, PHPCon PL 2013, PHPCon PL 2012, PHPCon PL 2011 i PHPCon PL 2010.

rejestracja


Załóż konto, by móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. To nie to samo, co zgłoszenie uczestnictwa.

Jeśli masz już konto, zaloguj się.


zalogowanych użytkowników: 0
odwiedzających gości: 1

Główny Partner


Główny Partner PHPCon Poland 2015

Sponsorzy


Główny Partner Medialny


interia.pl

Patroni Medialni


php.pl
webmastah.pl
spotkania-it.pl
praca.pl
OSWorld

Partnerzy


openstreetmap.org.pl
phpers.pl

Ta strona wykorzystuje cookie sesyjne w celu identyfikacji użytkowników serwisu. Szczegóły na ten temat zawiera Polityka prywatności i plików cookie.
wyk. P. Matusek, Betasoft & D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2016.01.21