30.09-2.10.2016

informacje ogólne


PHPCon Poland 2016 to siódma edycja kongresu dla programistów i entuzjastów języka PHP, którego celem jest integracja środowiska twórców oraz środowiska biznesowego zainteresowanego wykorzystaniem tego języka w projektach komercyjnych.

To świetna okazja, by nawiązać nowe kontakty, wymienić doświadczenia i pomysły na przyszłość. Impreza ta jest skierowana zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero od jakiegoś czasu zajmują się PHP. Dzięki zróżnicowanej agendzie, konferencja daje możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w wybranych tematach.

PHPCon Poland od zarania stawia na silną integrację, co udaje się osiągnąć dzięki skumulowaniu wszystkich wydarzeń i świadczeń w jednym miejscu. Od piątku do niedzieli uczestnicy mogą uczestniczyć w wykładach, szkolić się podczas warsztatów, korzystać z noclegów oraz cieszyć podniebienie wyśmienitą kuchnią hotelu Ossa. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że wieczorne spotkania after-party często przeciągają się do późnych godzin nocnych, co nie byłoby możliwe bez zapewnienia uczestnikom noclegu w tym samym miejscu.

Oprócz typowo merytorycznych punktów programu, organizatorzy jak zwykle przewidują elementy rozrywkowe, w tym koncert grupy jazzowo-folkowej w sobotni wieczór oraz konkursy czy quizy, w których można wygrać różne cenne nagrody.

organizator


Dane organizatora

  • dgnet.pl Joanna Grzesista
  • 44-200 Rybnik, ul. Wodzisławska 50A
  • NIP 937-236-25-37
  • Numer rachunku bankowego znajduje się na fakturze VAT.
DarGrze

E-mail

Telefon

  • 604 435060
  • Rozmowy prowadzimy po polsku i angielsku.

komitet programowy


Mariusz Gil

Mariusz Gil

Source Ministry

Dariusz Grzesista

Dariusz Grzesista

phpcon.pl

Mateusz Kamiński

Mateusz Kamiński

freelancer, blogger

Łukasz Kolanko

Łukasz Kolanko

freelancer

Piotr Krzysztofik

Piotr Krzysztofik

Mentax

Mariusz Kuta

Mariusz Kuta

Webmastah

Piotr Majchrzak

Piotr Majchrzak

XSolve

Mirosław Okoński

Mirosław Okoński

Webmastah

Przemysław Pawliczuk

Przemysław Pawliczuk

freelancer

Adrian Słowik

Adrian Słowik

shoper.pl

Wojciech Sznapka

Wojciech Sznapka

Cherry Group

Bądź na bieżąco!

Zasubskrybuj już dziś nasz newsletter, a będziemy Cię informowali o wszystkich ważnych sprawach dotyczących PHPCon Poland.