30.09-2.10.2016

miejsce


Hotel Ossa Congress & Spa, Rawa Mazowiecka

Po raz drugi będziemy gościć w jednym z największych hoteli w Polsce, Ossa Cogress & Spa. Mieści się on w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, co daje możliwość połączenia uczestnictwa w konferencji z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Hotel Ossa
Hotel Ossa

Hotel znajduje się w niewielkiej miejscowości o tej samej nazwie, między Rawą Mazowiecką a Białą Rawską, kilka kilometrów od drogi ekspresowej S-8. Uczestnikom PHPCon Poland oddaje on do dyspozycji salę amfiteatralną, salę kongresową, salkę warsztatową oraz pokoje o standardzie **** i zróżnicowanej gamie rodzajów zakwaterowania (Standard, Premium, Apartament, Apartament Premium), które powinny zadowolić najbardziej wybredne gusta. Na uczestników czeka m.in. wyjątkowo przestronna sala audytoryjna, posiadająca nachylenie kinowe.

dojazd


najbardziej komfortowo: bus/taxi z Okęcia

Istnieje możliwość zamówienia dojazdu do hotelu wynajętym przez nas autobusem lub taksówką na linii: lotnisko Okęcie – hotel Ossa. Zamiar rezerwacji miejsca należy zgłosić e-mailem przed zamówieniem biletu do organizatorów. Wówczas, do końcowej kwoty trzeba będzie dodać 40 zł za kurs w jednym kierunku lub 80 zł tam i z powrotem.
Kierowca busa lub taksówki będzie czekał o umówionej porze w hali przylotów lotniska Okęcie. Będzie go można rozpoznać po tabliczce „PHPCon Poland – Ossa”.

dojazd transportem publicznym

Aby dotrzeć do hotelu, najlepszym miejscem przesiadkowym będzie Rawa Mazowiecka. Kursują tutaj autobusy z Warszawy, Łodzi i innych polskich miast. W Rawie wybieramy połączenie w kierunku Białej Rawskiej (przez Lesiew, nie przez Babsk) albo Grójca. Istotne jest to, by autobus zatrzymywał się w Wólce Lesiewskiej, bo tam należy wysiąść. Z Wólki Lesiewskiej do hotelu jest około 1,5 km i tą odległość pokonujemy pieszo. Początkowo idziemy wzdłuż drogi wojewódzkiej w kierunku Białej. Na skrzyżowaniu skręcamy w lewo, w kierunku Ossy (jest tam tablica informacyjna hotelu). Po kilkuset kolejnych metrach jesteśmy na miejscu. Rozkład jazdy z Rawy Mazowieckiej dostępny jest tutaj.

dojazd własny

Do Rawy Mazowieckiej można dotrzeć w prosty sposób drogą ekspresową S-8. Rawa leży na przy tej trasie między Warszawą a Piotrkowem Trybunalskim. Drogę tą opuszczamy na węźle Rawa Mazowiecka (nie: Rawa Maz. Południe) i kierujemy się na drogę wojewódzką DW-925, kierunek: Biała Rawska. Po przejechaniu ok. 9 km, za Wólką Lesiewską skręcamy w lewo w kierunku Ossy. Przy drodze jest tablica informacyjna hotelu. Jedziemy kilkaset metrów. Hotel będzie po lewej stronie.

Bądź na bieżąco!

Zasubskrybuj już dziś nasz newsletter, a będziemy Cię informowali o wszystkich ważnych sprawach dotyczących PHPCon Poland.